اجرای دکور مغازه – اجرای دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه قیمت اجرای دکور مغازه

شاید اگر از کنار چند تا از این مغازه ها عبور کنید و یا حتی از اجناس آن ها دیدن نمایید به این نتیجه برسید که اجناس شما از جذابیت و کیفیت بیشتری برخوردار می باشند. اولین چیزی که مشتریان و افراد هنگام عبور از خیابان مشاهده می نمایند، ویترین مغازه شما است. که مشتری حین عبور بتواند کالاهای دیگر را نیز ببیند. همچنین آینه ها نیز بی تأثیر نیستند و تا حدودی این حس را ایجاد می کنند. اما فارق از سبک لباس هایی که دارید، سعی کنید در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید چرا که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین می برند و بنوعی حس ناخوشایندی را در مشتری ایجاد می کند. ساده تر بگویم، کاری که یک دکوراسیون جذاب و جلب کننده برای ترغیب مشتری می کند را ده نفر فروشنده هم نمی توانند انجام دهند.

در درجه اول باعث میشود مشتری اطمینان حاصل کند که فروشنده در مغازه حضور دارد. هر چقدر متراژ فروشگاه بیشتر و بزرگتر باشد، فضا برای طراحی های بهتر بیشتر می شود و در نتیجه طراح داخلی، می تواند دکوری جذاب تر و کاربردی تر طراحی کند. ویترین، محلی است که در آن کالاها و اجناس هر فروشگاه در معرض دید مشتریان قرار می گیرد و به کمک آن می توان کالا های خود را به افراد مختلف با سلایق و نیازهای گوناگون معرفی نمود. در طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک نکات و اصول خاصی وجود دارد که به بهتر شدن آن کمک می کند. از دیگر نکاتی که در تغییر دکور مغازه باید مدنظر داشته باشید و می تواند به شما برای جذب بیشتر مشتریان کمک نماید، نام مغازه شما است. دکور مغازه باید به گونه ای انتخاب شود که برای کاربر یا مشتری به اندازه کافی جذاب باشد و با آرامش خرید کند. در ضمن دسترسی به محصولات باید برای مشتری راحت باشد و بتواند هر کالایی که نیاز دارد در کوتاه ترین زمان پیدا کند. بنابراین می توانید گران ترین و خاص ترین اجناس مغازه خود را بدون هیچ نگرانی در ویترین قرار دهید. همانطور که پیش از این گفتیم عمده توجه را باید روی طراحی ویترین های شیک و خاص بگذارید چرا که ویترین پل ارتباطی بین محیط بیرون و داخل مغازه است و تماشای ویترین مهم ترین انگیزه ورود مشتریان می شود.دکوراسیون مغازه پس از ویترین ها به نور پردازی، قفسه بندی، کفپوش،، کاغذ دیواری و چیدمان وسایل و…

بر می گردد. برای طراحی دکوراسیون باید بعد از خرید همه وسایل و تجهیزات مورد نیاز تصمیم گیری کنید.طراحی نور پردازی داخلی و ویترین ها هم تاثیر بسیار شگفتی بر زیبایی و جذابیت بصری و جلوه بیشتر کالاها دارد. ویترین مغازه می بایست معرف محصولات موجود در فروشگاه و در واقع هدف و ایده ی اصلی طراحی را شامل شود، تزیینات به کار رفته در فضای ویترین می توانند به شکل مستقیم به معرفی محصول بپردازند و یا با استفاده از یک مفهوم استعاری و غیر مستقیم به تبلیغ محصول مورد نظر بپردازند. ویترین و دکوراسیون مغازه باید طبق یکسری اصول، استاندارد، و همچنین نکات بازاریابی همراه با ایدههای ناب و خلاقیت طراحی شود. همچنین اگر می خواهید در تغییر دکور مغازه تکنیکی عمل کنید، می توانید سنگفرش های جلوی مغازه خود را با دکوراسیون داخلی مغازه هماهنگ کنید. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که صرفا ساخت یک دکوراسیون لوکس تضمین کننده نیست و باید هارمونی و تناسب کامل بین تمامی اجزا در اجرای دکور مغازه پوشاک وجود داشته باشد. یکی از اصول طراحی دکوراسیون مغازه این است که در انتخاب ویترین بیشترین دقت را داشته باشید. برای آشنایی با آن ها همراه پویانو باشید. این نام اگر با طرح خاصی همراه باشد، می تواند بیشتر در یاد ها باقی بماند.

در این صورت به راحتی برای مغازه و مشتریان خود برند سازی کرده اید. با استفاده از رنگهای خنثی مانند طوسی و خاکستری برای مبلمان و وسایل بزرگتر، میتوانید کالاهای بیشتری را به مغازه خود اضافه کنید ولی در عین حال از ایجاد ظاهری درهم و برهم جلوگیری کنید. اگه مغازه لوازم خانگی دکوراسیون خوبی داشته باشه، همه خانمهای خونه با دیدن اون تمایل دارن که خونه خودشونم اونطوری جذاب و زیبا باشه، پس از اون وسایل و محصولات تهیه میکنن. که بعد از اتمام آرایش بتواند چهره ی خود را زیبا و واضح ببیند. زیرا شما در ابتدا فقط به ویترین مغازه ها نگاه می کنید و اگر چیزی به چشمتان زیبا باشد، وارد مغازه خواهید شد. از طرفی مقایسه نمودن، می تواند موجب شود فقط به برتری نسبت به مغازه های دیگر فکر کنید. اما افراد ترجیح می دهند وارد آن مغازه شده و از اجناس آنجا دیدن نمایند. در این آموزش کلیدی، نکاتی مدنظر ما بوده که در اغلب مشاوره های دکوراسیون اتود متوجه بی توجهی به آن ها می شدیم. طراحی ویترین ها و نمای ظاهری، کف پوش ها و دیوار پوش ها و سبک دکوراسیون در موفقیت تجاری کسب و کار تاثیر زیادی پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید