اصول طراحی دکور مغازه + 20 تصویر جذاب از دکوراسیون مغازه – ویکی ساختمون

بازسازی دکوراسیون مغازه به موقعیت آن ، نوع خدماتی که عرضه میکند ،وضعیت دیواره ها ،سقف و کف و در نهایت نوع طرحی که ایده آل شما است بستگی دارد .شاید بهترین متریال ها را تهیه بفرمایید ولی به علت طراحی نادرست و یا در نظر نداشتن شرایط مغازه نتیجه ی خوبی دریافت نکنید . استفاده از روشهای مختلف برای نورپردازی نه تنها فضا را روشن و پرنور میکند بلکه به مغازه جذابیت و زیبایی خاصی میبخشد. البته که هر متریالی متناسب با خصوصیاتت فنی ظاهری خود متناسب با فضا های متفاوت بوده و زیبایی خاص خودش را دارد و انتخاب میان آنها معمولا برای مشتریان ما کار سختی است .به همین علت شرکت آذران دکور متناسب طیف وسیعی از متریال ها را با قیمت های متفاوت را در اختیار شما دوستان گرامی و همراهان عزیز گذاشته تا متناسب با بودجه ی ریالی و یا شرایط خود از میان آن ها انتخاب داشته باشید و با در اختیار گذاشتن تجربه ی خود در پروژه های مختلف شما را برای رسیدن به ایده آل خود یاری میکند. کالاها باید طوری در قفسه چیده شده باشد که مشتری بتواند به راحتی محصولات خود را انتخاب کند. طراحی ویترین مغازه برای جذب مشتری بیشتر اولین نکته ای است که باید در طراحی دکور مغازه به آن توجه داشته باشید.

در دید عموم عزیزان مغازه دار و مالکان تجاری تغییرات و بازسازی دکوراسیون مغازه از پردردسر ترین کارها برای ایشان بوده و هزینه های گزافی را در بر دارد.در این مقاله به شما توضیح میدهم که به هیچ عنوان این تفکر را نداشته باشید و طبق تجربیات تیم آذران دکور شما قادر هستید با استفاده از متریال های جدیدو مشاوره کارشناسان مجرب موجود یک بازسازی عالی و مقرون به صرفه و بدون هیچ دردسری را تجربه کنید. این سبک دیوار پوش که از بهترین و قدیمی ترین های صنف دکوراسیون داخلی است را میتوانید با عرض بیست سانت و طول سه و شش متر در رنگ ها و طرح های متنوع در اختیار داشته باشید . هم طرح آجری و هم طرح قهوه به زیبایی مغازه کمک کرده است. طرح آجری ساده و چند سطل. در صورتی که از کفپوش پی وی سی برای کف مغازه استفاده میشود باید به این مسئله توجه کرد که ضخامت لایه رویی چند میکرون است و همچنین این مسئله که کفپوش باید نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد در غیر اینصورت پس از مدتی رویه آن از بین میرود و منظره ناخوشایندی پیدا خواهد کرد.

جنبۀ دیوارها و سقف و کف ها و مصالحی که آن ها را می پوشانند. یکی از بهترین انتخاب ها برای کف مغازه استفاده از کفپوش وینیفلکس است که در انواع ضخامت 2 میلیمتری و 3 میلیمتری و متناسب با میزان رفت و آمد مشتری در مغازه انتخاب میشود. تعداد زیادی محصول در سبد کالاهای آذران دکور وجود دارد که شما میتوانید به راحتی از میان آن ها انتخاب بفرمایید و دکوراسیون مغازه خود را تغییر دهید.منتها در این مقاله قصد داریم به شما نشان بدهیم که اگر امکان خرید لوکس ترین متریال ها و یا گران ترین دکوراسیون ها را ندارید به این معنا نیس که نمیتواند مغازه شما را آراسته و زیبا کرد .سخن بنده اینست که اگر شخصی طراح خوبی باشد میتواند با ارزان ترین متریال ها نیز طراحی و دکووری را به شما تحویل دهد که در نهایت دکوراسیون مغازه ایده آل شما باشد. این رنگ ها اگر به عنوان پس زمینه اجناس مغازه شما انتخاب شوند، جذابیت زیادی ایجاد می کنند. به عنوان مثال فرض کنید که در فروشگاه، شما اجناس و مانتوهای ایرانی به فروش می رساند. ترکیب رنگ با توجه به اندازه مغازه تعیین می شود و قدرت شگفت انگیزی در فروش دارد، رنگ ها به طور مستقیم بر روحیه افراد و در شکل گیری تصویر ذهنی مخاطب از فضا بسیار تأثیر میگذارد، همچنین در نخستین ادراک از فضا به خوبی در ذهن ثبت می شوند.

علاوه بر نورپردازی استفاده از وسایل تزیینی خاص در ویترین مغازه نیز می تواند نگاه افراد را به مغازه جلب کند و موجب شود که مشتریان بیشتری وارد مغازه شما شوند؛ همچنین استفاده درست از رنگ ها در داخل مغازه و تطابق داشتن این رنگ ها با یکدیگر می تواند حائز اهمیت باشد. اگر نورپردازی به درستی انجام نشود، مغازه کوچکتر از آن چه که هست، به چشم میآید. تبلیغات همانگونه که می دانید با هدف ارائه یک پیام خاص و جذاب برای مخاطب ساخته می شود و شاید با تماشای تیزرهای تبلیغاتی یا پوستر برندهای گوناگون خارجی و ایرانی ، مشاهده و مطالعه فلسفه های طراحی این تبیلغات و تفکر در خصوص نحوه جلب توجه مخاطبان، بتوانید به یک پاسخ مهم در مورد سوال این نکته برسید. اگر در خصوص پاسخ این سوال سردرگم هستید، یکی از راهکارهایی که می تواند به شما ایده های بسیار عالی و مناسبی در این خصوص ارائه کند، مشاهده تبلیغات بازرگانی ویدئویی است. ضد آب ، نم و رطوبت است و به راحتی با هر ماده شوینده ای پاک میگردد. در دکور شماره 2 مربوط به کاشان (بالاتر) دیدیدم که دکور خلاقانه بود اما حرفه ای اچرا نشده بود.

دیدگاهتان را بنویسید