بهترین انواع دکور مغازه خیلی کوچک لاکچری – بساز و بچین

در نهایت چنانچه برای طراحی داخلی فروشگاه یا مغازه یا اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه خود نیاز به مشاوره با متخصصین این حوزه دارید ما شارین را به شما پیشنهاد می کنیم. این امر همانند پرده سینمایی است که اگر با دکوراسیون داخلی درست و جذاب همگام شود، میتواند جلوه گر یک صحنه بی نظیر باشد که عابران پیاده خانم را جهت وارد شدن به داخل فروشگاه لباس مجلسی زنانه وسوسه کند. منظور از موضوع در واقع همان مدل لباسهایی است که در بوتیک شما به فروش میرسند؛ مانند لباسهای راحتی خانگی یا لباس شنا. زیرا نورپردازی قفسه ها دقیقا همان نقطه ای است که قرار است در جذب مشتری سهیم باشد. 1. محصولی که می فروشیم: نورپردازی برای یک مغازه ی کفش فروشی با نورپردازی مغازه ی جواهرات فروشی یکی نیست! یک دکور ساده نه تنها هزینه بردار نیست بلکه می تواند برای مدتی چند جز دکوراسیون مغازه تان باشد. البته این عبارت به این معنی نیست که از تعداد چراغ های کمتری بهره ببرید! اگر صاحب مغازه مانتو فروشی کوچک هستید، این امر اهمیتی دوچندان به خود می گیرد.

اگر صاحب مغازه کوچک لباس هستید، می توانید آن را به مغازه لباس فروشی تبدیل کنید که خانم ها را در یک نگاه مجذوب خودش کند و در بدو ورودش به بوتیک شما، علاوه بر اینکه او را تحت تأثیر قرار می دهد، دیگر در ذهن مشتری یک مغازه کوچک لباس نباشد و چیدمان مغازه کوچک باید طوری باشد که لباس هایتان جلو دو برابر داشته باشند. اگر صاحب یک برند هستید و در فضای دیجیتال هم فعالیت دارید، حتما رنگ برندتان باید در طراحی تم و فضای داخلی فروشگاه استفاده شود در غیر این صورت فقط باعث تخریب برندتان خواهید شد. برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه بدلیجات علاوه بر اینکه باید به دنبال یک دکور مغازه زیبا و جذاب بود باید به مرتب سازی و چیدمان صحیح انواع بدلیجات نیز توجه ویژه ای داشت. انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون نیز به حالوهوا، سبک، نوع کار و مشتریان بستگی دارد.

البته باز هم این نوع دکوری ها نبایستی با نوع اجناس و ماهیت فروشگاه متناقض باشند. اینکه دقیقا چه رنگی باید برای چیدمان و قفسه ها انتخاب شود بستگی به شکل و ابعاد مغازه و نوع خدماتی است که ارائه می شود. اگر برای یک فروشگاه بسیار بزرگ لوازم آرایشی تابلویی کوچک و ساده را انتخاب کنید یا برای یک مغازه کوچک و جمعوجور یک تابلو بزرگ را نصب کنید، پیام اشتباهی را برای مخاطب ارسال کرده و اعتماد مشتریان احتمالی را از دست میدهید. یک قانون کلی را فراموش نکنید : از اجرای دکور مغازه ساده غافل نشوید و در گوشه ای از ذهنتان این عبارت را به یاد داشته باشید. این قسمت معمولا به وسیله استند هایی پوشش داده می شود که وظیفه نگهداری این اجناس را دارند. نحوه بنمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک است. پالت ها را می توانید با هزینه اندکی تهیه کرده و به عنوان محل قرار دادن اجناس به کار ببرید. ویترین مغازه مانتو فروشی باید آنگونه باشد که با ویترین مغازه های مانتو فروشی اطراف تفاوت چشم گیری داشته باشد.

پس باید به گونه ای طراحی ویترین کوچک بوتیک و مانتو فروشی انجام شود که در بین فروشگاه های پوشاک زنانه که در اطراف مغازه شما هستند جلوه بیشتری داشته باشد و مشتری را به خود جذب کند. بهتر است که نور ویترین مغازه بوتیک طبیعی باشد. ویترین مغازه لباس فروشی زنانه باید زیبا و جذب کننده باشد و اگر می خواهید مشتریان بیشتری جذب بوتیک پوشاک زنانه شما شوند باید چیدمان ویترین مغازه پوشاک زنانه از روی اصول باشد. اگر شما جزء آن دسته از صاحبان مغازه لباس هستید که چیدمان داخلی و دکور مغازه شلوغ را نوعی خلاقیت میدانید باید بگویم این کار نیاز به مهارت و سلیقه دارد و تا حد استانداردی قابل قبول است و میتواند نتیجه خوبی داشته باشد. و ویترین مغازه رابط بین دکور داخلی و مشتریان است . در صورتی که از کفپوش پی وی سی برای کف مغازه استفاده میشود باید به این مسئله توجه کرد که ضخامت لایه رویی چند میکرون است و همچنین این مسئله که کفپوش باید نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد در غیر اینصورت پس از مدتی رویه آن از بین میرود و منظره ناخوشایندی پیدا خواهد کرد. در تناسب با شیوه دیزاین و چیدمان نوارهای پارچه ای، رگال های چوبی نیز به صورت لایه لایه بر روی هم به عنوان مکانی برای قرار گرفتن لباس ها طراحی شده اند و یک جلوه بسیار جذاب و شیک ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید