تاثیر تغییر دکور مغازه در جذب مشتریان بیشتر چیست؟

انتخاب دکوراسیون داخلی مغازه می تواند بر اساس جنسیت مشتریان تعیین گردد که در ادامه انواع مختلف آن را ملاحظه می فرمایید. 70 مدل چیدمان و دکوراسیون مغازه کوچک لباس فروشی زنانه اعم از مانتو، لباس مجلسی، تونیک و لباس زیر زنانه را در ادامه مشاهده خواهید کرد. یک دیوار کوچک را در مغازهتان با آینه تزیین کنید تا علاوه بر زیبایی بخشیدن به دکور مغازه، مشتریان بتوانند از آنها استفاده کنند. چه صرفا قصد مراقبت از پوست و موی خود را داشته باشید یا بخواهید زیبایی خود را دوچندان کنید و بدون توجه به جنسیت، حتماً در زندگی خود از محصولات مختلف آرایشی استفاده میکنید. هم طرح آجری و هم طرح قهوه به زیبایی مغازه کمک کرده است. نور یک محرک قوی است که می تواند با دکور داخلی مغازه تلفیق شود و فروش چند برابری برای مغازه تان به ارمغان بیاورد. در سفارش و اجرای ی نورپردازی برای ویترین تان خسیس نباشید! پس از آن کار هایی بسیاری دارید که باید در اجرای دکور مغازه انجام دهید. ایده های برای نورپردازی ویترین و قفسه مغازه بسیارند فقط کافیست تصاویر نورپردازی دکوراسیون مغازه نگاهی بیندازید و از آنها ایده بگیرید. باید این موارد را هم در انتخاب رنگ دکور مغازه در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

متخصصان تیم هوم سرویز با توجه به محصولات شما و مخاطبان مغازه شما، بهترین و زیباترین مدل دکور را برای شما انتخاب می کنند و همان تم را برای مغازه شما پیاده سازی می کنند. با بکارگیری انواع جلوه های نوری می توان محصولات ” هدف ” برجسته سازی کرد تا مشتریان بلافاصله متوجه محصول شوند. برجسته سازی محصول هدف از دیگر ویژگی های یک نورپردازی خوب برای ویترین است. یکدیگر بهترین شکل از چیدمان را پیاده سازی کند. روشنایی قفسه مغازه مهمترین بخشی است که اجرای نورپردازی برای داخل مغازه را درگیر می کند. نورپردازی مغازه یکی از مهمترین مسائل هنگام ساخت و چیدمان دکور است. نور حاکی از اهمیتی است که شما برای مغازه تان قائل هستید. یک دکور ساده نه تنها هزینه بردار نیست بلکه می تواند برای مدتی چند جز دکوراسیون مغازه تان باشد. 1. محصولی که می فروشیم: نورپردازی برای یک مغازه ی کفش فروشی با نورپردازی مغازه ی جواهرات فروشی یکی نیست!

نورپردازی غالب برای قفسه ها نورپردازی متمرکز و خطی است، به نحوی که نور از بالا روی محصولات تابنده شود. چیزهایی که توی ذوق مشتری میزنند: چیزهایی مثل یک دکور نامرتب، لوازم زیادی که بر روی هم چیده شدهاند، یا لوازم دکوریای که بیش از حد در ارتفاع بالا نصب شده باشند، باعث میشوند که مشتری علاقهای به خرید کردن از شما نداشته باشد. حس رضایت از خرید در نهایت به ایجاد حس وفاداری به خرید از مغازه منجر خواهد شد. بهره مندی از نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه و پیاده نمودن تکنیک های آن بر روی فضای مغازه می تواند یک جامپ آپ اساسی برای فروشگاه و مغازه تان باشد. خودتان برای ایده دکور مغازه تان ایده پردازی کنید. راهکار های بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در نورپردازی بهینه داخل مغازه کمک کند. رنگ آبی همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم، نماد حس اعتماد و صمیمیت است و باعث می شود که مشتری با آرامش بیشتری بتواند در مغازه شما حضور پیدا کند و با خیال راحت به بررسی محصولات دلخواه خودش بپردازد. احتمالا برای شما پیش آمده است که وقتی از جلوی یک مغازه عبور می کنید، احساس می کنید هرگز چیزی که می خواهید را درون این مغازه پیدا نخواهید کرد.

آزمایش ها نشان می دهد تغییر نورپردازی در ویترین مغازه می تواند قدرت توقف را از ۱۱ درصد به ۲۰ درصد افزایش دهد .البته این عدد تقریبی است و بستگی به میزان قدرت ویترین مغازه تان دارد. بهترین روشنایی ویترین مغازه آن است که قدرت کافی برای توقف مشتری را داشته باشد. مغازه و متناسب با سبک طراحی دکوراسیون، امکان دسترسی آسان مشتری و تست کردن کارهای متنوع، از نکاتی است که باید در طراحی.. بهترین قسمت انتخابی برای صندوق فروشگاه جلوی مغازه و سمت چپ می باشد. هزینه میز و صندلی MDF برای مغازه چقدر می شود؟ هنگامی که شما قصد طراحی دکوراسیون مغازه کوچک را دارید، سعی میکنید تمامی محصولات، وسایل، میز پیشخوان و… مطالعه و اجرای بهترین تکنیک ها برای طراحی دکوراسیون ویترین مغازه یک گام کوچک و البته بسیار حیاتی در جهت جذب مشتری است. و قطعا شما دوست عزیزی که در حال مطالعه این مقاله هستید کاملا با این امر مهم آشنا هستید . نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه یک امر حیاتی در دنیای تجارت است. اولین منظره ای مشتری در برخورد با مغازه تان با آن مواجه می شود ویترین آن است. در واقع ورودی ، اولین برخورد مشتری با محیط مغازه است.

دیدگاهتان را بنویسید