دکور مغازه با 17 نکته کاربردی دکوراسیون مغازه را تغییر دهید

دکور فروشگاه کیف و کفش، بسیار مفید و کارآمد باشد. انتخاب متریال مناسب، نورپردازی، استند کیف و کفش، ..صندوق فروش محصول، ترکیب رنگ های خاص و مدرن، دسترسی آسان برای مشتری،.. نور پردازی، به کار بردن خلاقیت در چیدمان قفسه ها، طراحی ویترین خاص برای نمایش تنوع کار، طراحی آیینه های. آیا برای مطالعه ی نکات و تکنیک های نورپردازی مغازه جهت فروش بیشترعجله دارید؟ بهره مندی از نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه و پیاده نمودن تکنیک های آن بر روی فضای مغازه می تواند یک جامپ آپ اساسی برای فروشگاه و مغازه تان باشد. مطالعه و اجرای بهترین تکنیک ها برای طراحی دکوراسیون ویترین مغازه یک گام کوچک و البته بسیار حیاتی در جهت جذب مشتری است. امروزه نقش ویترین مغازه ها علاوه بر معرفی اجناس و نوع کاربری آنها سهم بسزایی در جلب و جذب مشتری دارند.فروشگاه های بزرگ برای داشتن ویترین جذاب تر با هم به رقابت می پردازند.هیچ چیز برای مشتریان آزاردهنده تر از ظاهر یکسان و یکنواخت مغازه ها نیست.یادتان باشد که ویترین مغازه ی شما اولین عنصر تبلیغاتیِ کار شماست که در معرض دید همگان است. بزرگ و انتخاب رنگ مناسب از گزینه هایی هستند که باید به آن ها توجه کنید.

باید اطمینان پیدا کنید که توجه مشتری به محصولاتی که در معرض نمایش گذاشته اید، جلب می شود؛ اعم از اینکه اقلام جدید یا فصلی، و یا پرسود یا پرتقاضا باشند. مدت زمانی که یک ویترین می تواند از خود در برابر مشتری دفاع کند ۵ ثانیه است. اما این تصمیم به ابعاد و چیدمان خود فروشگاه هم بستگی دارد؛ که به معنی ان است که شما باید بهترین قضاوت خود برای طبیعی ترین نقطه استقرار کانتر صندوق را بکار بگیرید. از این رو بهتر است ویترینی را طراحی کند که بتواند زیر ۵ ثانیه مشتری را وادار به تماشای خودش کند. اولین منظره ای مشتری در برخورد با مغازه تان با آن مواجه می شود ویترین آن است. در طراحی مسیر حرکت مشتری نکته مورد توجه اين است که دکوراسیون مغازه بايد به گونه ای باشد که مشتری مجبور شود کل مسير را طی کند. رنگ در دکوراسیون تجاری تاثیر شگفتانگیزی دارد بهطوری که گفته شده تا ۸۵ درصد افراد، یک کالا را بر اساس رنگ آن انتخاب میکنند.

چگونگی انتخاب دکور و همچنین دیزاین و چیدمان مغازه نقش اساسی در فروش بیشتر و همچنین رضایت مشتریان دارد. در این مقاله ضمن معرفی دکوراسیون های شیک و جدید انواع مغازه، راهکارهایی برای داشتن بهترین انتخاب را نیز مورد برسی قرار می دهیم. دکور مغازه خیلی کوچک بدون نور کافی در سقف و گوشه وکنار، دلگیر و تاریک به نظر می رسد، پس با ایجاد نورگیر در فضا می توانید مغازه تان را بزرگتر از آنچه هست جلوه بدهید. به دکور ساده و جذاب زیر نگاه کنید که چطور چوب ها به شکل نردبان و در قامت یک رگال ساده به نمایش البسه پرداخته و نورپردازی و سقف کاذب کاملا ساده و بی آلایش، جلوه جذاب تری نیز به این رگال های ساده بخشیده اند. شارین ، گروه طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه ، طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی مغازه ، دکوراسیون اداری و دفتر کار در تهران با سال ها سابقه طراحی و اجرای موفق و درخشان پاسخگوی نیاز های های شما در تمام زمینه های طراحی داخلی از جمله طراحی سقف کاذب ، طراحی کناف ، طراحی کابینت و …

حالا به رنگ ها و تزییناتی که در طراحی دکور ویترین مغازه پوشاک گنجانده شده اند، دقت کنید. نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه یک امر حیاتی در دنیای تجارت است. دکور مغازه نقش بسیار مهمی در جذب مشتری دارد. ویترین آن و امکان تماشا محصولات بیشتر برای مشتری است. امیدوارم این راهکارها که در مشاوره های دکوراسیون متعدد به دوستان و مخاطبان اتود پیشنهاد شده است، برای طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک شما نیز موثر واقع شود. مشاوره برای طراحی توسط .یک کارشناس و متخصص می تواند در زمینه طراحی. پارتیشن بندی، خلاقیت در طراحی قفسه، طراحی و دکور آیینه در قسمت های مختلف مغازه، خلاقیت در نورپردازی، .انتخاب رنگ مناسب برای روشنایی بیشتر در.. امکان تماشای نمونه کارهای متنوع، از مواردی است .که باید در طراحی دکور داخلی مغازه کیف و کفش به آن توجه شود. یکی از مواردی که این روزها در طراحی دکور مغازه عینک .فروشی مورد توجه قرار گرفته است،.. به همین دلیل باید به کالاهایی که در سمت راست ورودی مغازه خود قرار میدهید، بیشتر توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید