راهنمای طراحی دکور مغازه و فروشگاه برای فروش بیشتر محصولات

در دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها باید از ست های مبلمان استفاده کرد و همچنین به جنس و رنگ کف پوش ها توجه ویژه ای نمود. البته میتوان در کنار این رنگ به عنوان رنگ پایه از رنگ های شاد و جذاب در قسمت های مختلف استفاده نمود. طراحی دکوراسیون فروشگاه و بوتیک شیک و مدرن نقش بسیار حائز اهمیتی در جذب و انتخاب صحیح و رضایت مشتری دارد.اولین نکته برای طراحی فروشگاه ، توجه به نوع محصولات و همچنین متراژ فروشگاه مورد نظر است که اهمیت بسیار زیادی در نوع طراحی دارد.دومین نکته توجه به دو بخش مجزای دکوراسیون داخلی فروشگاه و همچنین طراحی ویترین (بوتیک و مغازه ) آن است ، که باید هریک را با برنامه ریزی و اعمال نکات مهم دکوراسیون طراحی نمود. 2.4. رنگ آمیزی فروشگاه نیز در دکور مغازه لوازم آرایشی بسیار مؤثر است. که علاوه بر دارو تنوعی از لوازم آرایشی و بهداشتی نیز دارد اما در داروخانه فقط دارو وجود دارد. حالا بهتر است برویم به سراغ بررسی چند رنگ محبوب و ویژگی های آنها را بگوییم تا خودتان بتوانید بر اساس معیارهای گفته شده، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. که با توجه به این که مشتری ممکن است زمان زیادی را در آنجا بگذراند میتواند فضای گیرایی را ایجاد کند.

مثلا از خود میپرسند: آیا با توجه به این محصولات، به مغازه درستی وارد شدم؟ آیینه باعث می شود مشتریان رفتار بهتری از خود نشان بدهند. رنگ بندی دکور و قفسه ها می باشد. نکته ی بعدی توجه به قفسه بندی های دکور می باشد. برخی از خرده فروشان، بیش از آنچه که لازم است به فضای کلی فروشگاه می پردازند، اما اهمیت واقعی آن بیش از آن چیزی است که درابتدا تصور می کنیم. چون ممکن است حس منفی استفاده از نورهای رنگی باعث شود مشتری احساس کند. به این معنا که یک دکور کاملا جذاب که ممکن است ارتباط خاصی هم با مغازه پوشاک شما هم نداشته باشد در دکور مغازه درنظر بگیرید. چیدمان دکور مغازه با توجه به سلیقه صاحب مغازه و کاربری آن میتواند کاملا متفاوت باشد. در اغلب مشاوره های طراحی دکور، ما هزینه هایی را که مالک فروشگاه یا صاحب کسب و کار در نظر دارد در کنار ایده ها، محصولات، کاربری های گوناگون و جزییات مربوط به معماری و ساختمان فروشگاه را در کنار هم قرار داده و تلاش می کنیم یک پاسخ ایده آل برای سوال “طراحی دکوراسیون فروشگاه به کمک دیزاین و چیدمان ویترین و دکوراسیون داخلی” به مالک ارائه کنیم.

زیرا رضایت مشتری وقتی حاصل می شود. به این نکته نیز توجه کنید که وقتی مشتری وارد مغازه شما میشود. این ریسه های نئون فلکسی فضا را اسپرت، مدرن و جذاب می کنند. خوشبختانه در طراحی سکوها می توان ایده های گوناگونی به کار برد. از آنجا که مشتری در زمان ورود به بانک، طراحی دکور بانک را زیر نظر دارد. چیزهای کوچکی که به مشتری اطمینان میبخشند: گاهی اوقات یک تابلوی کوچک، یک سبد، هر چیز دیگری در دکور مغازه شما جلب توجه میکند که باعث میشود مشتری احساس اطمینان از خرید داشته باشد؛ چیزی که باعث میشود احساس خوشایندی به مشتری دست بدهد و او را برای ورود به مغازه و خرید، هیجانزده کند. برای تقویت فروش، در مورد بهینه کردن نقاط خرید، بیشتر مطالعه کنید. شما میتوانید با قرار دادن کالاهای مرتبط و جذاب در کنار هم در قسمتهایی از مغازه خود، مشتریان را به خرید هیجانی و ناگهانی کالاهای غیرضروری ترغیب کنید! اگر هنوز برای مغازه خود خرید نکرده اید باید بگوییم که شما میتوانید باکیفیت ترین لباس ها را از ما خریداری نمایید. دکور سالن آرایشگاه زنانه اجرا شده در نوین کابین را از دست ندهید. مجموعه نوین کابین در تاریخ ۲۰۱۷/۱۲/۲۲ مفتخر به دریافت گارانتی پشتیبان موسسه QS کشور سوییس برای تضمین کیفیت ساختاری کلیه محصولات تولیدی خود گردید.

در واقع دکور کافیشاپ یا رستوران باعث میشه آدما بیان داخل و بخوان ساعتی رو اونجا سپری کنن. و با دایر کردن نمایشگاه دائمی در محل کارخانه واقع در منطقه اتحاد تهران شرایط ویژه ای برای مشتریان خود فراهم نموده است. این مجموعه امکان خرید و سفارش مستقیم از کارخانه را برای عموم فراهم کرده است. البته این کار را برخی از فروشگاهها و مغازهها با بنر و تابلوهای برجسته نیز انجام میدهند. که میتوانید با توجه به این موضوع که معمولا فضای بانک ها طوری طراحی می شوند. با توجه به مساحت مغازه میتوانید برای نمایش وسایل و ابزار های جانبی از استند روی دیوارها استفاده کنید. به جای استفاده از چوب برای ساخت قفسه ها به دنبال یک متریال متفاوت تر باشید. برای دکور مغازه می توان از یک طیف رنگ خاص در کنار سبکی مشخص استفاده کرد که مشتری بتواند تمام موارد مورد نیاز خود را تهیه کرده و از مغازه خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید