ساخت دکوراسیون مغازه با ایده های عالی برای جذب مشتری

مهم ترین عنصر در جذب افراد و مشتری یابی توجه به دیزاین و دکور مغازه است. در ادامه طراحی های مختلف ویترین چندین مغازه را ملاحظه می فرمایید که هر کدام می توانند ایده مناسب و قابل توجهی برای طراحی و دیزاین ویترین شما باشند. تغییراتی بر اساس فصل و یا مد های جدید. اهمیت ظاهر فروشگاه به این دلیل است که مردم در نگاه اول به فروشگاه ها و فروشگاه ها نگاه می کنند و آنچه توجه آنها را به خود جلب می کند ظاهر فروشگاه یا فروشگاه است بنابراین علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه ، مشتریان بیشتری را نیز به خود جلب می کند. در دکوراسیون داخلی مغازه توجه به رنگ بندی و طراحی دیوارها، سقف و کف،. رنگ فضا (مانند رنگ خانه ها و اماکن عمومی) تأثیر زیادی در طراحی داخلی بر روی افراد دارد. همهی مسائلی که در بالا به آن اشاره کردیم در طراحی دکوراسیون فروشگاه تاثیر بسزایی دارد و طراحی دکوراسیون مغازه هم مستقیم بر روی فروش و کسب درآمد ما میتواند موثر باشد. بهتر است لباس ها را در قفسه ی بوتیک روی هم بچینید یا بالا تر از سطح زمین قرار دهید. محصولات گران تر را هم تراز با چشم مشتری قرار هید تا به راحتی دیده شود.

و در این دنیا، شاید هیچ چیز وسوسه کننده تر از بادکنک های رنگارنگ و اسباب بازی های خاص برای یک کودک خردسال وجود نداشته باشد! حالا گام نهادن به مغازه ای که رگال های ساده و تکراری لباس ها را به این سبک جذاب طراحی کرده است چه احساسی به شما می دهد؟ اگر منعطف باشید و چشم و گوشتان را باز نگه دارید، می توانید مطمئن باشید که یک طراحی خرده فروشی را اجرا خواهید کرد برای شما و مشتری، حالت برد-برد دارد. و هر نفر حتما از یک وسیله ی الکترونیکی مخصوصا موبایل استفاده می کند. مثلا احتمالا دیده اید که در مغازه های قهوه فروشی، بیشتر از رنگ های قهوه ای و مشکی استفاده می شود تا هماهنگی کامل بین محصولات این مغازه و دکور آن وجود داشته باشد. با توجه به مساحت مغازه میتوانید برای نمایش وسایل و ابزار های جانبی از استند روی دیوارها استفاده کنید. دکوراسیون داخلی مغازه روی محبوبیت اون و ایجاد مشتریهای دائمی و همچنین فروش بالا، بسیار تاثیرگذاره. تمرکز زیادی روی طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه هر دو بخش داخلی و بیرونی داشته باشیم. در کنار افزایش تنوع در انواع شیرینی باید توجه ویژه ای به طراحی داخلی و بیرونی شیرینی فروشی داشت.

دکوراسیون لوازم خانگی اگر خوب چیده شود باعث افزایش فروش و سود دهی مغازه می شود. پس اگر صاحب فروشگاه لوازم زیبایی هستید، رنگ بنفش را برای ساخت دکوراسیون مغازه در نظر داشته باشید. هزینه های خیلی زیادی سالانه بابت تغییر و ساخت دکوراسیون مغازه پرداخت می شود و این موضوع تاثیر خیلی زیادی در دیده شدن بیشتر و جلب توجه مشتریان دارد. از مبلمان و میز و صندلی های زیبا و راحت برای آرامش بیشتر مشتریان استفاده کنید. می توانید از درب های شیشه ای بزرگ به جای ویترین و از جزیره به عنوان استند برای قرار دادن. البته میتوان در کنار این رنگ به عنوان رنگ پایه از رنگ های شاد و جذاب در قسمت های مختلف استفاده نمود. و بهتر است روسری هایی که مثلا همه از جنس ساتن هستند در یک قفسه کنار هم چیده شده باشند. موردی که در دکوراسیون داروخانه بیشتر از همه باید به آن توجه کرد.

که این موضوع باعث می شود این مغازه ها طرفدارهای زیادی داشته باشند. چون رنگ می تواند حتی در زمان کم با مشتری ارتباط برقرار کند. همچنین می توان آن ها را مجزا یا در ترکیب با فضا طراحی کرد. لذا مطمئن شوید که توجه بسیار ویژه ای به مواردی که برای نمایش در این محل کرده اید، و همچنین نحوه نمایش آنها معطوف کرده باشید. محل قرارگیری کانتر پرداخت وجه و دستگاه کارتخوان در یک فروشگاه خرده فروشی، سوالی است که می توانید برای روزهای متوالی از خود بپرسید. با یک دکوراسیون ساده و خودمانی که از المان های طبیعی و سبک دوست داشتنی و مهربان مانند سبک بوهمین یا روستیک الهام گرفته شده است، می توانید اطمینان و اعتماد افراد را به کالا و خدمات خود جلب کنید. در اکثر طراحیهای داخلی فروشگاهها و همینطور خانه ها، طراح و اجرا گر یک تیم هستند. دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه یا زنانه، یکی از اقدامات مهمی است که بر جذب مشتری کمک زیادی می کند. در دکوراسیون داخلی فروشگاه های آرایشی و بهداشتی با توجه به اینکه بیشتر مراجعه کنندگان آن خانم هستند. و بهتر است از رنگ های روشن برای دکور مغازه استفاده کنید تا فضا را بزرگتر نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید