شش- رنگ ها جادو می کنند!

طراحی مغازه طلا و جواهرات Orly در کبک – کانادا ، مفهوم ما چند وجهی بود. اگر قرار است چند عملکرد مختلف برای مغازه خود در نظر بگیرید و به عبارت دیگر، هر بخش را به فروش جنس یا محصوص خاصی اختصاص دهید، ما پیشنهاد می کنیم از پارتیشن وال کمک بگیرید. شما میتوانید از یک طراح دکوراسیون داخلی برای طراحی و اجرا کمک بگیرید. اگر طرح خاصی برای دکور منزل یا مغازه و یا محل کارتان در نظر دارید، کافی است با ما تماس بگیرید. و استفاده از طرح های شلوغ و رنگی باعث سر درگمی مشتریان می شود. در این بخش نمونه ای از دکور مغازه کفش که توسط گروه راشا طراحی شده است را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت. طراحی دکوراسیون مغازه,دکوراسیون داخلی مغازه,دکور مغازه,نورپردازی مغازه,چیدمان مغازه,نحوه چیدمان مغازه,طراحی ویترین مغازه,چیدمان ویترین مغازه,نورپردازی ویترین مغازه,نمای داخلی مغازه,نحوه صحیح چیدمان مغازه,اصول نورپردازی مغازه,3Dmax ایدههای خلاقانه برای دکوراسیون ویترین مغازه مدآنلایندکوراسیوناداریدفاتر اداری و تجاریایدههای خلاقانه برای دکوراسیون ویترین مغازه مدآنلاین: اگر بگوییم که ویترین مغازه شما ارتباط مستقیمی با میزان فروش شما دارد، بیراه نگفتهایم، چرا که ویترین مغازه شما اولین نقطه برخورد…

در مرحله اول ، ما انواع مختلفی از سیستم های تجاری را انتخاب کردیم تا مشتریان بتوانند محصولات را در ارتفاع ، موقعیت و ارتباط فیزیکی مطلوب تجربه کنند. نحوه طراحی دکوراسیون مغازه ارتباط مستقیمی با نوع محصولاتی که شما ارائه می کنید خواهد داشت. اما به عنوان مثال زمانی که مشتریان مغازه شما از طبقه متوسط درآمدی جامعه باشند. دراین قسمت به معرفی یکی از پروژه های کشور عراق از گروه ساختمانی ناتک میپردازیم. دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن طراحی نظارت و اجرای مغازه جواهر فروشی لوکس انجام شده است . چراکه نحوه چیدمان محصولات هم در طراحی دکوراسیون مغازه از اهمیت خاصی بهره مند است. در تناسب با شیوه دیزاین و چیدمان نوارهای پارچه ای، رگال های چوبی نیز به صورت لایه لایه بر روی هم به عنوان مکانی برای قرار گرفتن لباس ها طراحی شده اند و یک جلوه بسیار جذاب و شیک ایجاد شده است. ویترین مغازه تمام شخصیت کاری شما را به نمایش میگذارد و با زبان معنا دار قدرت شما و یا ضعف شما را به مشتری بیان میکند ، در بسیاری از مغازه ها یا فروشگاه ها دیده می شود که از بهترین و شیک ترین دکوراسیون که در عین حال گران قیمت هم می باشند، استفاده شده است.

طراحی دکور مغازه پوشاک مردانه معمولا شیک و مجلسی است و از رنگهای تیره مشکی بیشتر استفاده میشود. در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه, دکور مغازه باید به گونه ای باشد که با هدف جلب توجه خانم ها طراحی شده باشد. به دو طراحی خاص و خیره کننده فروشگاه های پوشاک زیر دقت کنید. در طراحی دکور و ویترین مغازه، ایدههای خلاقانه و رعایت نکات بازاریابی مهم را تنها از یک دکوراتور ماهر میتوان انتظار داشت. دکوراسیون مغازه به دو قسمت دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم می شود که طراحی ویترین مغازه اولین مرحله جهت جلب توجه مشتری می باشد و بعد از ورود مشتری به داخل مغازه این دکور مغازه است که باعث می شود علاوه بر زیبایی، مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن کنند. طراحی ویترین مغازه و فضای داخلی فروشگاه باید به قدری جذاب و جذاب باشد که بتواند نظر همه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. ویترین مغازه حکم یک نمایشگر از کلیت اجناس ارائه شده در آن مغازه را دارد. از آنجایی که مغازه محلی برای کسب درآمد است و نمی توان آن را برای مدت طولانی بسته نگاه داشت، لذا دکوراسیون مغازه باید در کمترین زمان اجرا شود. بهتر است در دکور مغازه خیلی کوچک، پرده ها و دیگر تزیینات دکوری را از سقف تا کف نصب کنید تا نگاه ها به سمت بالا کشیده شود.

میتوانید بدون نگرانی از عدم تشخیص نوع فروشگاه ویترین را بهراحتی دکور کنید چراکه خریداران نهایتاً از مقابل مغازه شما خواهند گذشت و از نزدیک شاهد کالاهایی که برای فروش گذاشتهاید خواهند بود. در نتیجه فروش بالاتری هم خواهید داشت و مشتریها به سراغ شما میآیند. اگر از هر کدام از این رنگها خوشتان آمده است و می خواهید آن رنگ را در مغازه خود داشته باشید، می توانید رنگ آمیزی مغازه خود را به تیم هوم سرویز بسپارید تا با بهترین رنگها و بهترین مواد اولیه دیوارهای مغازه شما را با رنگهای زیبا و جذاب رنگ آمیزی کنند. به تصاویر تکمیل شده این سالن ماساژ زیبا به همراه چوبکاری نگاهی بیندازید، چون به عنوان فضایی آرام با دیوارهای چوبی منحنی طراحی شده است که مهمانان می توانند روی خود تمرکز کنند. لازم به ذکر است که این امر باید با رعایت اعتدال صورت گیرد. نورپردازی مغازه یک امر بسیار مهم در بهتر جلوه کردن کالاهای مغازه شما می باشد. سعی کنید لباس هایی با قیمت های متنوع نیز به فروش برسانید تا قشر وسیع تری بتوانند از شما خرید کنند. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید