شش – مدل ویترین مغازه خاص!

پس شما میتوانید نمونه های آنها را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید. میتوانید از تابلوهای اشاره یا راهنما برای نشان دادن مسیر به سمت کالای مورد نظر استفاده کنید یا در بهترین حالت، کالاهای پرطرفدار را در همان ابتدای فروشگاه و در معرض دید بیشتری قرار دهید. مغازه لوازم آرایشی هم یکی از اون جاهاییه که هرقدر زیباتر و خاصتر طراحی بشه، مشتریاش احساس امنیت خاطر بیشتری برای خریدکردن از اونجا رو تجربه میکنن. معمولا همه ما برای رسیدن به نقطه مورد نظر خود در هر جایی، ترجیح میدهیم که از یک مسیر کوتاه و سرراست استفاده کنیم. همچنین کالاهای موجود در مغازه خود را به گونهای بچینید که مشتری بتواند تمام موارد مورد نیاز خود را تهیه کرده و از مغازه خارج شود. باید مسیر حرکتی مشتریان طوری انتخاب شود که مشتری بتواند انواع مختلف محصولات را در طرح و اندازههای مختلف مشاهده کرده و در نهایت به اجناس خاص فروشگاه که در انتهای مسیر قرار میگیرند، برسد. دکوراسیون مغازه به دو قسمت دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم می شود که طراحی ویترین مغازه اولین مرحله جهت جلب توجه مشتری می باشد و بعد از ورود مشتری به داخل مغازه این دکور مغازه است که باعث می شود علاوه بر زیبایی، مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن کنند.

نورپردازی مغازه یک امر بسیار مهم در بهتر جلوه کردن کالاهای مغازه شما می باشد. بهتر است در دکور مغازه خیلی کوچک، پرده ها و دیگر تزیینات دکوری را از سقف تا کف نصب کنید تا نگاه ها به سمت بالا کشیده شود. در واقع با کناف می توانید هر دکوری را روی دیوار پیاده سازی نمود. دکوراسیون لوازم خانگی اگر خوب چیده شود باعث افزایش فروش و سود دهی مغازه می شود. روشن است که کالاهایی که از حشایه سود بالاتری برخوردارند باید بیشتر در این محل معرفی و در معرض دید قرار بگیرند. با توجه به هزینه های بالای شهر نشینی اغلب فروشگاه های سطح شهر کوچک و یا نقلی هستند قبل از هر کاری باید با ترفند های مهندسی خطای دید ایجاد کرد و فروشگاه یا مغازه را بزرگتر از آنچه که هست جلوه داد تا فضای دلنشینی را به مشتری القا کند و از تمام فضای مو جود استفاده بهینه کرد. این یک استودیوی پیرایش مو نیست ، بلکه یک مجسمه هنری است که در مرکز تجارت جهانی چین به نمایش گذاشته شده است.

ویترین مغازه تمام شخصیت کاری شما را به نمایش میگذارد و با زبان معنا دار قدرت شما و یا ضعف شما را به مشتری بیان میکند ، در بسیاری از مغازه ها یا فروشگاه ها دیده می شود که از بهترین و شیک ترین دکوراسیون که در عین حال گران قیمت هم می باشند، استفاده شده است. دکوراسیون مغازه فقط بدین معنا نیست که شما یک مغازه زیبا داشته باشید بلکه علاوه بر زیبایی, می بایست راحتی مشتریان نیز در نظر گرفته شود. برای مشتریان و همراهان داشته باشد. طراحی دکوراسیون مغازه,دکوراسیون داخلی مغازه,دکور مغازه,نورپردازی مغازه,چیدمان مغازه,نحوه چیدمان مغازه,طراحی ویترین مغازه,چیدمان ویترین مغازه,نورپردازی ویترین مغازه,نمای داخلی مغازه,نحوه صحیح چیدمان مغازه,اصول نورپردازی مغازه,3Dmax ایدههای خلاقانه برای دکوراسیون ویترین مغازه مدآنلایندکوراسیوناداریدفاتر اداری و تجاریایدههای خلاقانه برای دکوراسیون ویترین مغازه مدآنلاین: اگر بگوییم که ویترین مغازه شما ارتباط مستقیمی با میزان فروش شما دارد، بیراه نگفتهایم، چرا که ویترین مغازه شما اولین نقطه برخورد… انتخاب متریال مناسب، نورپردازی، استند کیف و کفش، ..صندوق فروش محصول، ترکیب رنگ های خاص و مدرن، دسترسی آسان برای مشتری،.. برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ی لوازم التحریر باید به قفسه ها و نورپردازی مغازه توجه ویژه ای کرد و به دنبال ایجاد مناسب ترین دسترسی ها در مغازه بود.

می توانید از یک فرم هندسی متفاوت برای طراحی قفسه استفاده کنید. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود. شاید بارها و بارها، در جاهای مختلف دکورهای زیبا و شکیلی دیده باشید که دارای فرورفتگی یا بیرون آمدگی هستند و به زیبایی نورپردازی شده اند اما ندانید که روش پیاده سازی چنین دکورهایی به چه صورت است. لازم به ذکر است که این امر باید با رعایت اعتدال صورت گیرد. در این نوع طراحی دکور مغازه بهتر است از رنگ های زنانه، نور پردازی ملایم و المان های دیگری که مورد توجه خانم ها است استفاده شود. بسیاری از گروههای متخصصان طراحی داخلی دکوراسیون مغازه و اجرای آنها، تا مدتی پس از نصب و اتمام کار، به خدمات احتمالی مورد نیاز مشتری، مثلا ایجاد خرابی، نقص و یا احیانا نیاز به تغییرات جزئی در مسائل فنی کار دکور و اجرای آن پاسخ می دهند. بنابراین بر اساس نوع کاربری مغازه مورد نظر شما، نوع دکور کردن متفاوت میباشد. طراحی دکور مغازه عموما شامل استانداردهای اولیه است که در اکثر طراحی ها باید لحاظ شود اما در برخی موارد طراحی دکور مغازه می تواند علاوه بر رعایت اصول استاندارد ها شامل موارد دیگری هم شود.

دیدگاهتان را بنویسید