طراحی دکور مغازه – فروش بیشتر با طراحی دکوراسیون مغازه

شرکت چوبا فرم با تعدد پروژه های تجاری و دکوراسیون مغازه به عنوان مشاور و مجری در کنار شماست و با ارائه یک برنامه زمان بندی شده دقیق دکوراسیون مغازه شما طراحی و سپس به اجرای دکور مغازه می پردازد. بنابراین ، وظیفه یک طراحی خرده فروشی عالی این است که زمان جابه جایی مشتری را در سراسر فروشگاه کاهش دهد و آنها را تشویق کند که وقت بیشتری را برای مرور چیزهایی که شما ارائه می دهید ، صرف کنند .این کار تا حد زیادی وابسته به ابعاد و متراژ و چیدمان عمومی فروشگاه شماست. در عوض شلوغی بیش از حد ویترین و استفاده ی نادرست از رنگ ها و المان ها سبب می شود بیننده با پیام دکور و ویترین مغازه ارتباط بر قرار نکرده و این گمراهی سبب پرهیز او از ورود به مغازه است. اگر پوستر و یا طرح گرافیکی به جای رساندن مفاهیم در ساده ترین شکل از عناصر متعدد استفاده کند، پیام آن یا توسط بیننده درک نخواهد شد و یا باعث کج فهمی می شود. این حالت، چشم بیننده را مجبور به حرکت میکند و باعث میشود که او، بیشتر محصولات به نمایش درآمده داخل ویترین را ببیند. طراحی نما باید با توجه به محصولی که مغازه ارائه میکند طراحی شود.نکته ای که اکثر فروشگاه های برند ان را رعایت کرده اند این است که از خود محصول ایده برای طراحی نمای تجاری می گیرند، این موضوع ماندگاری بیشتری در ذهن افراد دارد و بیشتر مورد پسند است.

ویترین جذاب یک شیرینی فروشی افراد را به سوی خود می کشاند، تمیزی و آراستگی فروشگاه و ایجاد حال و هوایی مرتبط با خوراکی نیز واقعا مهم است. در نظر گرفتن ورودی و خروجی اصولی فروشگاه ، نورپردازی صحیح ، عطر و بوی خوش آیند ، انتخاب رنگ های جذاب و بسیاری عوامل دیگر در بالا رفتن سطح فروش و سود ناشی از آن موثر می باشد . چرا که یک طرح و دیزاین حرفه ای و حساب شده دقیقا می تواند تاثیر مستقیمی روی میزان فروش ما بگذارد و از همین رو شاید اولین قدم در جذب مشتری به سمت مغازه شما داشتن یک طرح و دیزاین خاص است . هدف از طراحی بیرونی فروشگاه شما این است که افرادی را که از کنار فروشگاه عبور میکنند تمایل داشته باشند به داخل فروشگاه شما بیایند و محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند. 2 .در گوشه و کنار گوشه فروشگاه شما باید یک سبک ثابت وجود داشته باشد . دکوراسیون مغازه پوشاک باید از نظر نورپردازی هم در شرایط خوبی باشد و بهطور خودکار مشتریان را به سمت جنسهای مهم فروشگاه سوق دهد. هرچه مشتریان مدت زمان بیشتری در فروشگاه شما بگذرانند ، تعداد بیشتری از محصولات شما را خواهند دید و بنابراین احتمال خرید چندین مورد در هر بار مراجعه بیشتر است .

بهترین قسمت انتخابی برای صندوق فروشگاه جلوی مغازه و سمت چپ می باشد. یک بار دیگر جلوی درب مغازه خود بایستید و فضا را خوب بررسی کنید. برای کسب ایده های بیشتر در مورد دکوراسیون فروشگاه و مغازه خود می توانید مقالهی دکوراسیون فروشگاه؛ این ۷ نکته را در چیدمان مغازه خود جدی بگیرید! بنابراین ، به دقت در مورد زمان مشتری خود در فروشگاه خود فکر کنید .چیدمان یک فروشگاه امروزه به عنوان یک رشته تخصصی مورد توجه قرار گرفته است . ویترین، محلی است که در آن کالاها و اجناس هر فروشگاه در معرض دید مشتریان قرار می گیرد و به کمک آن می توان کالا های خود را به افراد مختلف با سلایق و نیازهای گوناگون معرفی نمود. به طور مثال اگر فروشگاه اسباب بازی دارید ، نباید لوازم را در طبقات بالا و دور از دید کودکان قرار دهید . نمایش طیف گسترده ای از محصولات و تنوع آن ها به مشتری است..

در صورتی که دکوراسیون ویترین برای مشتری جذاب باشد او را به بازدید از داخل مغازه ترغیب می کند. یک فروشنده باید در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک خود دقت کافی را داشته باشد و بداند که رعایت چه نکاتی باعث جذب مشتری و در نهایت خرید او از مغازه کوچکش می شود. رنگ آمیزی یک دیوار در یک مغازه کوچک با رنگی جسورانه، روشی مقرون به صرفه و مؤثر است که نه تنها تنوع و درخشش را در خود جای میدهد بلکه باعث بزرگتر دیده شدن آن نیز میشود. دکوراسیون فروشگاه فقط بدین معنا نیست که شما یک مغازه زیبا داشته باشید بلکه علاوه بر زیبایی, می بایست راحتی مشتریان نیز در نظر گرفته شود. شاید دیزاین یک فروشگاه چرم با یک لباس فروش کودک و حتی مغازه لوازم آرایشی زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد . امروزه اصول مربوط به فروش و دکور مغازه ، دیگر یک بحث سلیقه ای و دلخواه نیست ، بلکه دارای اصول و قواعدی است که تبعیت از آن در بالا رفتن فروش نیز تاثیرگذار است . امروزه در سراسر جهان از طراحی داخلی به عنوان یک علم و هنر و صنعت یاد می شود و در واقع یک طراح هم باید دارای علم مخصوص به این کار باشد و هم دارای زاویه دید هنری نسبت به کار.در کنار این دو موضوع باید بتواند از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه آن در ساخت طرح مورد نظر شما نیز استفاده لازم را ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید