طراحی دکور مغازه – فروش بیشتر با طراحی دکوراسیون مغازه

البته اگر دوست ندارید که از یک رنگ در دکوراسیون مغازهتان استفاده کنید؛ میتوانید از ترکیب دیوارهای سفید در کنار قفسههای طرح چوب، صورتی، یاسی، طلایی، نقرهای و حتی نوکمدادی هم استفاده کنید. پس با در نظر گرفتن بهترین شیوهها برای دکوراسیون داخلی مغازه یا فروشگاه خود میتوانید مشتریهای بیشتری را به خود جذب کنید تا در نهایت به پیشرفت در کسبوکار خود دست یابید. یک رنگ ویژه برای دکوراسیون مغازه خود انتخاب کنید تا تاثیر آن را در دکوراسیون ببینید. نور گیر مزایای زیادی دارد، مثلا در طول روز شما را از مصرف برق بی نیاز می کند؛ به خصوص اگر این نورگیر در سقف باشد. شاید اگر از کنار چند تا از این مغازه ها عبور کنید و یا حتی از اجناس آن ها دیدن نمایید به این نتیجه برسید که اجناس شما از جذابیت و کیفیت بیشتری برخوردار می باشند. اگر یک مغازه لوازم خانگی دارای دکوراسیون داخلی خوبی باشد، اکثر خانم ها به آنجا مراجعه می کنند و قطعا یکی از محصولات آن را خریداری می کنند.

جذابیت و خیره کننده بودن ویترین و دکوراسیون داخلی آنجا را به خاطر بیاورید. اما افراد ترجیح می دهند وارد آن مغازه شده و از اجناس آنجا دیدن نمایند. مشتریان در عرض 10 ثانیه اولی که به مغازه وارد میشوند، درمورد چیزهایی که میبینند قضاوت میکنند. در صنعت مو و زیبایی، به دلیل ماهیتش در نگاه اول همه چیز در ظاهر دکوراسیون آرایشگاه شما خلاصه میشود. دکوراسیون فروشگاه پوشاک، از موارد مهمی است که توجه به آن باعث رضایت بیشتر مشتریان و فروش بیشتر البسه می شود. نورپردازی قفسهها برای جلوهی بیشتر محصولات داخل قفسه بسیار مهم است و نباید در دکور مغازه آرایشی نادیده گرفته شود؛ مخصوصا برای مغازههایی که از قفسههای تیره برای دکوراسیون آنها استفاده شده است. از قفسههای شیشهای برای دیده شدن هر چه بیشتر محصولات استفاده کنید و بر روی دیوارها، لیست اسامی گوشیها و عکس یا تبلیغات جدیدترین موبایلها و محصولات دیجیتال را نصب نمایید تا توجه مشتری حتی بدون نگاه کردن مستقیم به محصولات جلب شود.

تصور کنید یک کاغذ دیواری یا حتی دکوراتیو شاخص اما معمولی و تکراری شده به جای این ست رنگی پارچه ای چقدر می توانست فضا را عوض کند و چه نمای یکنواخت و کم هیجانی در دکور این فروشگاه ها ایجاد می کرد. مسلما دکوراسیون داخلی آتلیه عکاسی در دلنشین بودن این خاطرات، نقش مهمی دارد. هنگام انتخاب یک محصول دیجیتال نورها نقش مهمی در تصمیمگیری مشتری ایفا میکنند، زیرا هرچه محصول جلوه بیشتری داشته باشد و نور را بیشتر به سمت چشم منعکس کند به ظاهر زیباتر خواهد بود. اندازه گیری و بازدید در مناطق ازادی -انقلاب-جمهوری-فاطمی-بریانک-کمیل و طرشت و اریاشهر – مرزداران – سرسبیل – فاطمی – فردوس و محدوده های مجاور رایگان میباشد در صورتی که سفارش انجام گیرد . ساخت انواع میز و کشو و فایل در طرح ها و اندازه های سفارشی پذیرفته میشود . در این مطلب سعی کردیم طراحی دکوراسیون مغازه را از جوانب مختلف بررسی کنیم و نگاهی اجمالی به نکات طراحی و دکوراسیون برخی از مغازهها بیاندازیم.

اما فارق از سبک لباس هایی که دارید، سعی کنید در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید چرا که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین می برند و بنوعی حس ناخوشایندی را در مشتری ایجاد می کند. برای داشتن دکوری جذاب توجه به رنگ هایی که در دکور استفاده میشود اهمیت زیادی دارد. برای طراحی دکوراسیون مغازه خود مجبور نیستید بودجه زیادی اختصاص دهید. رنگ ها تاثیر خیلی زیادی در رفتار مشتریان دارند و انتخاب یک رنگ خوب و مناسب برای دکور مغازه، می تواند کمک زیادی به جلب توجه بیشتر و افزایش فروش شما کند. به جای یک استند بزرگ زمینی برای خرده ریزها و وسایل کوچک، توصیه میشود، در زمینه یک نقاشی قدیمی که با یک قاب زینتی تزئین شده است، با بوم و پارچه کار کنید تا یک تختهی بسیار بزرگ برای آویزان کردن و قرار دادن محصولات کوچک داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید