طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه – از مرحله طراحی تا اجرا توسط تیم نوین کابین

اینکه چقدر بتوانید با طرح و چیدمان و رنگ و نورپردازی و خلاصه هر چه که در ویترین فروشگاه تان هست، توجه مخاطب را جلب کنید، برای اغلب کسب و کارها، بیشترین میزان فروش و بازدهی را به دنبال دارد. به همین دلیل انتخاب رنگ دکوراسیون مغازه متناسب با کالاهای داخل مغازه در رونق کسب و کار بسیار مهم است. دکور مغازه پارچه فروشی در این مدل مغازه ها و فروشگاه ها امری مهم و ضروری است. ایجاد نظم و ترتیب درست در چیدمان دکور مغازه پوشاک زنانه امری بسیار مهم و ضروری است. بلکه نحوه چیدمان صحیح لباس ها در ویترین مغازه پوشاک است که مشتریان را به داخل مغازه می کشاند. این امر همانند پرده سینمایی است که اگر با دکوراسیون داخلی درست و جذاب همگام شود، میتواند جلوه گر یک صحنه بی نظیر باشد که عابران پیاده خانم را جهت وارد شدن به داخل فروشگاه لباس مجلسی زنانه وسوسه کند. بهتر است اگر قصد طراحی دکور مغازه لباس زنانه کوچک و نقلی را دارید این کار را به طراحان دکوراسیون بسپارید تا آنچه برای دکوراسیون مغازه بهتر است را برای شما درست کنند و در نهایت مغازه ای با طرح ها و رنگ بندی های مناسب به شما تحویل دهند.

بلی درست پاسخ داده اید؛ همه چیز به قفسه های نامنظم و دکور نامناسب و ناهمگون، بر می گردد. شما می توانید دکور فروشگاه های مانتو فروشی را بر اساس قسمت های مختلف فروشگاه ها انتخاب نمایید. پس باید به گونه ای طراحی ویترین کوچک بوتیک و مانتو فروشی انجام شود که در بین فروشگاه های پوشاک زنانه که در اطراف مغازه شما هستند جلوه بیشتری داشته باشد و مشتری را به خود جذب کند. یک مغازه پارچه فروشی با قفسه های بهم ریخته، دکوری نامرتب اصلا مورد اقبال و استقبال مشتریان قرار نمی گیرد و خیلی زود باید به فکر شغلی دیگر باشید! آینه های بزرگ و قدی برای دکوراسیون فروشگاه یک مزیت است که بسیار مورد توجه مشتری قرار می گیرد. اگر صاحب مغازه مانتو فروشی کوچک هستید، این امر اهمیتی دوچندان به خود می گیرد. مخصوصاً استفاده از رنگ های شاد و متنوع در ویترین مغازه پوشاک زنانه و مانتو فروشی ها، جذابیت مغازه را بیشتر می کند. بهتر است با استفاده از استند، فضایی را برای تست کردن لوازم ایجاد کنید. میتوانید لوازم را درون باکس ها و قفسه های تعبیه شده. نباید زیاد شلوغ باشد و نه خالی از لوازم باشد. به طور خلاصه هیچ خانمی دوست ندارد یک مغازه لباس فروشی که هم کوچک است هم شلوغ و درهم است خرید پوشاک کند!

اگر شما جزء آن دسته از صاحبان مغازه لباس هستید که چیدمان داخلی و دکور مغازه شلوغ را نوعی خلاقیت میدانید باید بگویم این کار نیاز به مهارت و سلیقه دارد و تا حد استانداردی قابل قبول است و میتواند نتیجه خوبی داشته باشد. اگر صاحب مغازه کوچک لباس هستید، می توانید آن را به مغازه لباس فروشی تبدیل کنید که خانم ها را در یک نگاه مجذوب خودش کند و در بدو ورودش به بوتیک شما، علاوه بر اینکه او را تحت تأثیر قرار می دهد، دیگر در ذهن مشتری یک مغازه کوچک لباس نباشد و چیدمان مغازه کوچک باید طوری باشد که لباس هایتان جلو دو برابر داشته باشند. برای اینکه کمد دیواری ها علاوه بر اینکه جادار می باشند؛ فضای کمتری را هم اشغال می کنند. هنگامی که از پنجره ها و روزنه های درون مغازه نور خورشید به داخل مغازه کوچکتان می تابد، علاوه بر جلوه بخشیدن به مغازه باعث می شود که مغازه کوچک پوشاک زنانه شما بزرگ تر به نظر برسد. اصول نورپردازی در مغازه های تجاری پارچه فروشی باید اینگونه باشد که نور مستقیم بر روی سطح پارچه ها بتابد. در صورتی که دکور مغازه بر راساس اصول و قواعد آن باشد؛ تجربه خریدی آسان و لذت بخش را در ذهن مخاطبان به یادگار می گذارد.

بنابراین سعی کنید نام مغازه خود را با دقت بسیار زیادی انتخاب نمایید و آن را با طرح خاصی معرفی نمایید. چرا که بسیاری از افراد به تکنولوژی علاقه خاصی دارند و روزانه سعی در دنبال کردن اخبار و نمونه های جدید اینگونه دستگاه ها دارند؛ بنابراین طبیعی ست که بازدیدکننده و مشتری زیادی به این مغازه ها سر بزنند. از آنجایی که مخاطبان اصلی تان، خانم ها هستند و همیشه به دنبال طرح های جدید، شیک و لاکچری می گردند؛ پس حتما باید ویترین تان را در بازه های زمانی مختلف تغییر بدهید و به روز و مدگرا باشید. در ادامه یک سری نکات مهم و مدل چیدمان مغازه پارچه فروشی را بیان می کنیم و با به کارگیری شان در فروشگاه و یا مغازه پارچه فروشی تان، در طول زمان شاهد افزایش تعداد مشتریان و در نهایت بازده فروش تان خواهید شد و در طولانی مدت، تبدیل به نام و برند در حوزه خودتان می شوید. قطعا هنگامی که برای رنگ بندی دکور کافی شاپ تصمیم گیری می کنید اهمیت رنگ تاثیر بی نظیری دارد چرا که افراد از هجوم شلوغی و سر و صدای شهر به آن پناه می برند و رنگها تاثیر جادویی بر روحیه افراد و آرامش آنها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید