طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه – از مرحله طراحی تا اجرا توسط تیم نوین کابین

برای اینکه کمد دیواری ها علاوه بر اینکه جادار می باشند؛ فضای کمتری را هم اشغال می کنند. وجود یک کمد دیواری ریلی و یا با درب ساده ر مغازه های پارچه فروشی واقعا الزامی است. شما می توانید از طراح بخواهید آن را در هنگام دکور زدن بسازد و با اینکه دوره آموزش ساخت کمد دیواری را تهیه کنید برای خودتان یا یکی از اقوام و دوستان تا آنها با شرکت در این دوره هم خودشان مهارت یاد بگیرند و هم اینکه برای شما با صرف هزینه کمتر و در زمان کمتر با سلیقه خودتان کمد دیواری را بسازند. معمولا قیمت کفش های این مغازه ها بیشتر است زیرا همین نوع دکوراسیون موجب می شود تا شما فکر کنید با کفش هایی ارزشمند طرف هستند، در صورتیکه لزوما این گونه نیست. این سبک دیوار پوش که از بهترین و قدیمی ترین های صنف دکوراسیون داخلی است را میتوانید با عرض بیست سانت و طول سه و شش متر در رنگ ها و طرح های متنوع در اختیار داشته باشید . که در این راستا بهترین رنگ انتخابی سفید می باشد زیرا نشانه ی آرامش و سکوت است.

محصولی که در این مغازه ها به فروش می رسد، یعنی پارچه از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد و همین یک نقطه مثبت برای تان است. حتما برای تان پیش آمده است که در هنگام ورود به برخی از مغازه ها، یک حس آرامشی را دریافت کرده باشید. برخی افراد ترجیح می دهند برای دکور مغازه پوشاک خود از قفسه های جداگانه به شکل عمودی استفاده کنند و در هر کدام یک تکه از ست کامل لباس را قرار دهند و برخی هم در کنار آن از یک مانکن به عنوان جلوه لباس بر تن استفاده می کنند. این امر ثابت شده است که بیشتر افراد، در هنگام ورود به مغازه، به سمت راست نگاه می اندازند و یا از این سمت شروع به گشت زدن در آنجا می کنند. انتخاب دکوراسیون مغازه شیک و مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که باید همه کسانی که به این شغل مشغول هستند به آن توجه نمایند و برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون همه موارد و اصول را رعایت نمایند.

اولین نکته ایی که برای انتخاب دکوراسیون مغازه باید به آن توجه نمایید نوع اجناس و محصولات است که تا حد زیادی تعیین کننده دکوراسیون داخلی مغازه می باشد. در این مطلب قصد داریم مجموعه ایی از تصاوبر و مدل های دکوراسیون های شیک و زیبا برای انواع مغازه ها را معرفی نماییم تا از این طریق مناسب ترین دکوراسیون را انتخاب و اجرا نمایید. در دکوراسیون موبایل فروشی لازم است نور پردازی و استفاده از نور به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام شود تا جلوه اجناس و موبایل هایی که در فروشگاه قرار دارند، دو چندان شود. ویترین هر فروشگاه، می بایست با توجه به کالا هایی که در آن فروشگاه موجود است، طراحی شود. قفسه ها و قفسه ها باید به گونه ای باشد که بتوان محصول را کاملاً در معرض دید مشتری قرار داد و نکته دیگر این که برای مدیریت بهتر فضای فروشگاه در طراحی قفسه ها و قفسه ها ضمن تلاش برای دسترسی به کالا ، سعی کنید فضا را دور بریزید.

اما چیزی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که در دکوراسیون مغازه، همه چیز به خصوص رنگ ها، در خدمت اجناس داخل مغازه هستند و به هیچ وجه نباید حضور آن ها را تحت تاثیر خود قرار بدهند. به جرات می توان گفت که یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر میزان فروش و محبوبیت یک کسب و کار، آن چیزی است که در وهله ی اول به مشتری ارائه می شود، به همین دلیل تاکید می شود که اگر شما نیز دارای شغلی هستید که به طور مستقیم در ارتباط با فروش کالاها و محصولات خاصی است؛ ( مغازه دار هستید ) حتما به موضوع طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ی خود توجه داشته باشید. متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه و اجرا گران آنها، مانند سایر شغل ها با توجه به شهرت، سابقه و همچنین نممونه کار های گذشته خود، قیمت کار طراحی و اجرای ویترین و دکوراسیون مغازه را محاسبه میکنند. یک مغازه پارچه فروشی با قفسه های بهم ریخته، دکوری نامرتب اصلا مورد اقبال و استقبال مشتریان قرار نمی گیرد و خیلی زود باید به فکر شغلی دیگر باشید! در فروشگاه های کوچک این اصل باید به گونه ای رعایت شود که از همان بدو ورود مشتری، او را تحت تأثیر قرار دهد و نیز سهولت انتخاب را نیز به وی هدیه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید