طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه – از مرحله طراحی تا اجرا توسط تیم نوین کابین

به همین دلیل تمامی مراحل تولید در کارگاه صورت می گیرد. مراحل طراحی مغازه شامل ایده پردازی، طراحی دکور، ساخت و اجرا می باشد. امیدواریم تلاش همکاران و طراحان دکوراسیون تیم اتود در نگارش ایده ها و جست و جوی محتوای مفید در خصوص افزایش فروش، بتواند در بازدهی فضای تجاری شما موثر واقع شود. همچنین دکوراسیون هر فروشگاه را با توجه به شرایط کاری و حرفه تحلیل کنیم. تمرکز زیادی روی طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه هر دو بخش داخلی و بیرونی داشته باشیم. ویترین و دکوراسیون مغازه اولین چیزی است که توجه مشتری را جلب میکند و باعث ورود او به مغازه میشود. نکته ی اول که توجه مشتریان را بیشتر به خود جلب میکند و مهم است و لازم است به آن توجه ویژه ای داشته باشیم. برای ایجاد حسی دنج و گرم در دکوراسیون مغازه بهتر است از مبلمان راحتی بهمراه کوسن ها و بالش ها رنگارنگ استفاده کنید که بسیار بیشتر از صندلی ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و تاثیر گذاری دارند. در ادامه نمونه ایی زیبا از دکوراسیون مغازه و بوتیک پوشاک در قالب عکس را مشاهده خواهید کرد.

شرکت ما(ifn) یکی از برگترین واردکنندگان پوشاک از کشورهای اروپایی است و به دلیل اینکه به طور مستقیم این کار را انجام میدهد لباس هایی بسیار باکیفیت را با بهترین قیمت به دست مشتری میرساند. مسیر رفتوآمد مشتریان مکان خوبی برای نمایش محصولات محسوب میشود، البته مسیر رفتوآمد نباید شلوغ به نظر برسد و یا اینکه خالی از کالا باشد. چه تابلویی برای مغازه شما مناسب است؟ اگر بیشتر از پوشاک های طرح کلاسیک در مغازه استفاده می کنید بهتر است میزان شدت نور را زیاد قرار بدهید، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه دارید نورپردازی مغازه باید متعادل و ولرم باشد. درجه و شدت نورپردازی در مغازه شما بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود می پسندید. را داشتهاند. ما به شما تعهد میدهیم که با احتساب مناسبترین قیمت دکوراسیون مغازه، زیباترین دکور و ویترین را خواهید راشت. شما می توانید به راحتی از این مجموعه و نمایشگاه دیدن کنید.

٭ طراحی مغازه : طراحی داخلی مغازه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و شما باید با توجه به این عوامل دکور مغازه خود را مشخص کنید. استفاده از پنجره هم در فروشگاه های کوچک کاربرد های زیادی دارد. طراحی و تولید دکوراسیون فروشگاه عامل بسیار مهمی برای جذب مشتریان است. در واقع دکوراسیون فروشگاهی باید تلفیقی از هنر معماری و روان شناسی باشد. خدمات طراحی دکور مغازه : همانطور که گفته شد در حال حاضر شرکت های زیادی در ارائه خدمات طراحی داخلی دکوراسیون مغازه راهاندازی شدهاند که یکی از این شرکتهای موفق، آرک مایان می باشد. پس صاحبان آرایشگاه ها می توانند به راحتی با رعایت اصول دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها به درآمد بسیار بالایی برسند. متریال چوب هرقدر هم ساده، خام و بدون پرداخت باز هم جذابیت بسیار بالایی دارد و می تواند نمای لوکس و خاص برای دکور مغازه پوشاک شما فراهم کند. مهم نیست که در مغازه خود چه چیزهایی را میفروشید، مهم این است که دکور مغازه را طوری طراحی کنید که مشتریان را ترغیب کند تا از شما خرید کنند.

شاید بارها مغازههایی را دیده باشید که در یک مکان برپا شدهاند و طی چند ماه بعد کاربری دیگری جای آنها را گرفته است و مجدداً پس از مدت کوتاهی، خدمات مغازه تغییر یافته است. یکی از راهها برای آنکه بتوانید فروش خود را افزایش دهید بهبود طراحی داخلی مغازه تان میباشد شما میتوانید با کمک گرفتن از یک طراح داخلی و یک شرکت حرفهای در زمینه طراحی ویترین مغازه به فروش خود بیفزایید. توجه به سلیقه ی مخاطبین در هر مورد، می تواند به شما کمک کند. اما باید دقت داشته باشید که نورپردازی در هر مغازهای اهمیت دارد، چرا که نورپردازی با ایجاد تغییرات بصری میتواند توجه مشتریان شما را به محصولی که نورپردازی را بر روی آن متمرکز کردهاید جلب کند و این هدف اصلی شما در طراحی ویترین مغازه میباشد. ٭٭٭ در نهایت دکور مغازه ها باید تصویری درست و شفاف از نحوه کار و اجناس داخل مغازه را به شما نشان دهند، هر چه این تصویر شفاف تر باشد پیغام شما به مخاطب تان سریع تر منتقل می شود و در نتیجه زودتر به هدف مورد نظرتان می رسید، بنابراین در اجرای دکور مغازه باید اصول طراحی رعایت شود. ٭ نحوه به نمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک است : با انجام درست اینکار به راحتی می توانید دکوراسیونی لوکس و دنج را برای مشتریان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید