قیمت طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

در مرحله ایده پردازی, تمامی نیازهای فروشندگان و مشتریان (چه از بیرون و چه مشتریان داخل فروشگاه) در نظر گرفته خواهد شد، سپس در مرحله طراحی, این ایده ها توسط نرم افزار های سه بعدی شبیه سازی شده و پس از اعمال اصلاحات مراحل ساخت و اجرای دکور مغازه آغاز خواهد شد. به طور کلی طراحان دکوراسیون بر اساس فضایی که فروشندگان در اختیار آنها قرار میدهند، به دکور کردن مغازه میپردازند و طراحی متناسب را بر اساس نوع نیاز و سلیقه شما طراحی میکنند. مطالعه این ده نکته مهم به شما کمک می کند یک راهکار درست در طراحی ویترین و دکور مغازه یا هر نوع فضای تجاری در پیش بگیرید و بدون انجام هزینه های غیرضروری و هنگفت، یک طراحی جذاب با میزان بازدهی بالاتر و موثر در افزایش مشتری و فروش برای فروشگاه تان داشته باشید. از طرفی در بسیاری از مواقع، تغییر دکور مغازه نیز می تواند در جذب بیشتر مشتری موثر باشد. به دلیل تنوع زیاد و فصلی بودن خرید شال و روسری همیشه در طراحی. هنگام ویترین زدن در این شرایط باید به مناسبت مربوطه در طراحی خود اشاره داشته باشید.

آینهها نور را در محیط منعکس میکنند و به فضا عمق میبخشند. مناسبترین رنگ برای دکور مغازه ، نسبت به کاربری و اندازهی فضا تعیین میشود. این نشان میدهد برای معرفی اجناس داخل فروشگاه نیازی به بکار گیری بیش از اندازهی آنها برای جذب مشتری ندارید. در واقع ویترین یک پل ارتباطی بصری بین مشتری و اولین تصویر ذهنی وی از تجارت شماست و اگر دکوراسیون ویترین برای مشتری جذاب باشد ، وی را ترغیب می کند از داخل مغازه بازدید کند ، از نور مناسب استفاده کند و چیدمان کالاهای شما و همچنین استفاده از رنگهای جذاب در طراحی دکوراسیون ویترین بسیار مهم است. با استفاده از طرح های متنوع قفسه های موجود در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فروشگاه و ویترین ، فضایی بسیار شگفت آور و رویایی ایجاد می شود ، محیطی که بیننده و مشتریان یک بار برای همیشه نام و مارک شما را در ذهن خود به یاد می آورند. به انگشترهای قرار گرفته بر روی جعبه ها بنگرید که چگونه از اجناس موجود در مغازه خبر می دهد. این نمونه به قدری قوی است که بهتر است به جای یک نگاه سرسری چند دقیقه از زمان خود را صرف کشف مفاهیم و نکات و ایده های به کار رفته در آن کنید.

طراح آن به جز توجه به رنگهای تند و چشمگیر از دو شکل هندسی ستاره و دایره برای زینت بخشی ویترین استفاده کرده است. یکی از راههایی که میتواند به راحتی توجه اطراف را به خود معطوف کند، استفاده از رنگهای شاد و خیره کننده است. ۲۵ ایده جذاب را حتما ببینید. در مطلب دکوراسیون آرایشگاه زنانه، تصاویر و مدل های اختصاصی و کاملی رو براتون قرار دادیم که میتونید اونجا ببینید. ۷ ایده برای دکوراسیون مغازههای کوچک را حتما ببینید. رنگ دکور باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن در رفتار مشتری تاثیر بگذارد، در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های رنگ جذاب برای مغازه را بررسی کنیم با اصولی که می گوییم، خودتان بهترین رنگ ها برای ساخت دکوراسیون مغازه خودتان را انتخاب کنید. فرآیند انبارگردانی مسئله ای بسیار مهم در دکور مغازه لوازم آرایشی محسوب می شود و اگر شما انبارگردانی صحیح نداشته باشید و کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه شما نباشد، مشتری را از دست خواهید داد.

محیط اداری و مغازه شما نه تنها محل کسب و کار شما بلکه محل زندگی شما نیز محسوب می شود و گاها بیشتر از زمانی که در خانه خود باشید را در این مکان به سر می برید و بیشتر تجربیات روزانه شما در این مکان بوده و میتواند تاثیر زیادی داشته باشد.با در نظر داشتن نوع خدماتی که در ملک تجاری خود ارائه می دهید و سلیقه شما صد ها طرح قابلیت اجرا داشته و در نهایت مد نظر تمامی عزیزان ما با تمام بودجه ی ریالی که شاید بسیار زیاد هم باشد . امروزه مغازه های کفش فروشی وارد نوع جدیدی از دکوراسیون شده اند که می تواند آنجا را به جایی فراتر از صرفا یک مغازه ساده تبدیل کند، دکوراسیون مغازه کفش فروشی به گونه ای طراحی می شود که آن مکان را به نوعی نمایشگاه آثار هنری بدل کرده است. طراح آن با خلق یک اثر بی نظیر رهگذران را در جای خود میخکوب کرده و کشش بسیار زیادی برای ورود به مغازه در آن ها ایجاد کرده است. سبک معماری دیکانستراکشن (نمای ساختار شکنی در معماری) یک پیشنهاد برای این موضوع است البته این سبک معماری در ایران خیلی استفاده نشده است و طرفداران زیادی ندارد شاید این موضوع به خاطر پیچیدگی های معماری و دردسرهای مختص به خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید