مدلهای بسیار شیک از دکوراسیون مغازه و پوشاک در اصناف مختلف

در دید عموم عزیزان مغازه دار و مالکان تجاری تغییرات و بازسازی دکوراسیون مغازه از پردردسر ترین کارها برای ایشان بوده و هزینه های گزافی را در بر دارد.در این مقاله به شما توضیح میدهم که به هیچ عنوان این تفکر را نداشته باشید و طبق تجربیات تیم آذران دکور شما قادر هستید با استفاده از متریال های جدیدو مشاوره کارشناسان مجرب موجود یک بازسازی عالی و مقرون به صرفه و بدون هیچ دردسری را تجربه کنید. در ادامه به ترتیب انواع متریال های موجود و با قیمت متناسب و نسبتا ارزان را برای شما توضیح میدهم . در قدم بعدی درنظر داشتن متریال مطابق طرح و بودجه ی ریالی است که این امر با در اختیار داشتن یک لیست قیمت منعطف در سایت شرکت آذران دکور قابل انجام است. این سبک دیوار پوش که از بهترین و قدیمی ترین های صنف دکوراسیون داخلی است را میتوانید با عرض بیست سانت و طول سه و شش متر در رنگ ها و طرح های متنوع در اختیار داشته باشید .

یکی از معمولترین روشها برای به نمایش گذاشتن محصولات، استفاده از قفسههای مختلف است درحالی که میتوانید از روشهای متنوع و خلاقانهتری استفاده کنید. یکی دیگر از روشها برای درست کردن دیوار شاخص، استفاده از کاغذ دیواری با رنگها و طرحهای جذاب است. پس بهتر است کار را برای آن ها راحت کنید. اما قاعده سرانگشتی که باید به یاد داشته باشید آن است که صندوق باید در یکی از نقاط توقف طبیعی در فرایند تجربه خرید قرار گیرد که با قصد قبلی توسط شما طراحی شده است. در دکوراسیون مغازه باید در نظر داشته باشید که کدام کالاها در کانون توجه مشتریها قرار دارند و بعد از آن، باید تعیین کنید که چگونه مشتریان به سمت آن کالاها سوق داده شوند. تعداد زیادی محصول در سبد کالاهای آذران دکور وجود دارد که شما میتوانید به راحتی از میان آن ها انتخاب بفرمایید و دکوراسیون مغازه خود را تغییر دهید.منتها در این مقاله قصد داریم به شما نشان بدهیم که اگر امکان خرید لوکس ترین متریال ها و یا گران ترین دکوراسیون ها را ندارید به این معنا نیس که نمیتواند مغازه شما را آراسته و زیبا کرد .سخن بنده اینست که اگر شخصی طراح خوبی باشد میتواند با ارزان ترین متریال ها نیز طراحی و دکووری را به شما تحویل دهد که در نهایت دکوراسیون مغازه ایده آل شما باشد.

البته که هر متریالی متناسب با خصوصیاتت فنی ظاهری خود متناسب با فضا های متفاوت بوده و زیبایی خاص خودش را دارد و انتخاب میان آنها معمولا برای مشتریان ما کار سختی است .به همین علت شرکت آذران دکور متناسب طیف وسیعی از متریال ها را با قیمت های متفاوت را در اختیار شما دوستان گرامی و همراهان عزیز گذاشته تا متناسب با بودجه ی ریالی و یا شرایط خود از میان آن ها انتخاب داشته باشید و با در اختیار گذاشتن تجربه ی خود در پروژه های مختلف شما را برای رسیدن به ایده آل خود یاری میکند. یک دیوار را به عنوان دیوار شاخص انتخاب و آن را رنگ کنید. به دکور ساده و جذاب زیر نگاه کنید که چطور چوب ها به شکل نردبان و در قامت یک رگال ساده به نمایش البسه پرداخته و نورپردازی و سقف کاذب کاملا ساده و بی آلایش، جلوه جذاب تری نیز به این رگال های ساده بخشیده اند. رگال لباسها باید در دسترس مشتری باشد و مشتریان برای بازدید دچار مشکل نباشند، سعی کنید از اتاق پروهای مناسب با هواکش مناسب بهره بگیرید و فضایی را ایجاد کنید که از هر لحاظ ایدهآل و شیک باشد. اگر میخواهید از یک متخصص کمک بگیرید در قدم اول میتوانید قیمت ویترین و دکور مغازه را در شهر خودتان بپرسید.

مثلا اگر به دنبال ویترین و دکور مغازه در تهران باشید میتوانید سفارش ویترین و دکور مغازه ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. شما باید با طراحی یک ویترین جذاب و زیبا، مشتریان را از بیرون به داخل مغازهتان هدایت کنید. استفاده از یک کاغذ دیواری با طراحی خاص، چشم بیننده را میگیرد و ظاهری زیبا به اتاق میبخشد. مسلما همه افراد در مرحله اول فکر میکنند چه جطور باید یک دکور چشمگیر داشته باشند که در عین شیک بودن خاص و چشم نواز نیز باشد. اگر نورپردازی به درستی انجام نشود، مغازه کوچکتر از آن چه که هست، به چشم میآید. که در آن راحتی مشتریان و نیازهایشان را در نظر بگیریم. لباس های بسیار شیک و پرفروش خود را با نورپردازی تأکیدی بولد کنید که همان استفاده از چراغ های مخصوص حرفه ای در بالای قفسه لباس هاست. برای مثال به جای این که از قفسه و طاقچه برای قرار دادن اجناس مغازه استفاده کنید، یک نردبان را مورد استفاده قرار دهید. اگر شما نیز از دسته عزیزانی هستید که یک ملک تجاری در اختیار دارید ؛به طور حتم علاقه مند هستید تا آن را به بهترین نحو ممکن دکور نمایید .دکوراسیون مغازه ی شما به اندازه ی دکور خانه تان و یا گاها مهم تر از آن است زیرا می تواند در بیشتر شدن درآمد تان تاثیر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید