چند راه کار ساده دکور مغازه خود را بهینه کنید

این امر ثابت شده است که بیشتر افراد، در هنگام ورود به مغازه، به سمت راست نگاه می اندازند و یا از این سمت شروع به گشت زدن در آنجا می کنند. به دیوار قدرت در دکور مغازه پوشاک اهمیت زیادی بدهید: دیوار قدرت یا Power Wall به دیواری می گویند که مشتریان به محض ورود به داخل مغازه برای بررسی بیشتر اجناس با آن روبرو می شوند. در فضای رقابتی امروزه کسب و کار مغازه ها، ویترین لاکچری و دکوراسیون جذاب فروشگاه و مغازه می تواند تاثیر زیادی در جذب هرچه بیشتر مشتری و رونق کسب و کار داشته باشد و اهمیت طراحی داخلی یک دکور زیبا، جذاب و مشتری پسند برکسی پوشیده نیست. حتما برای تان پیش آمده است که در هنگام ورود به برخی از مغازه ها، یک حس آرامشی را دریافت کرده باشید. اگر شما فروشگاه را به تنهایی اداره می کنید و پرسنلی ندارید که در فروشگاه پرسه بزنند، مهم خواهد بود که برای پیشگیری از سرقت اجناس، دید کاملی به فضای فروشگاه داشته باشید. رنگ صورتی یکی دیگر از رنگ هایی است که می توانید از آن در دکور مغازه خودتان استفاده کنید. چگونگی انتخاب دکور و همچنین دیزاین و چیدمان مغازه نقش اساسی در فروش بیشتر و همچنین رضایت مشتریان دارد.

توجه به این نکته که اولین بخشی از مغازه که دیده می شود ویترین است کمک می کند بهترین و مناسب ترین دکور را برای مغازه انتخاب نمایید. در طراحی دکور این قسمت، جزئیات را حتما در نظر بگیرید و استفاده از ترکیب رنگ های سفید و طلایی؛ میل خرید مشتری را بیشتر می کند. به جای این که از قفسه های آماده استفاده کنید، خودتان برای درست کردن قفسه ایده بدهید. همچنین برای دیوارها استفاده از استیکرها، نقاشیهای دیواری، پوسترهای زیبا یا چاپی یک روش عالی برای اضافه کردن روح و حس خاص به سالن آرایشگاه است. بنابراین میتوان اینطور در نظر گرفت که ایدههای دکور کردن مغازه برای جذب مشتری در مغازههایی با نوع کاربری متفاوت، متنوع میباشد. این مغازه ها یا به گونه ای هستند که تمامی این کفش ها را در خود دارند و یا روی یکی از آنها، مثلا کفش های مجلسی زنانه، تمرکز کرده اند. طراحی دکوراسیون فروشگاه می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر چیدمان صحیح و مناسب محصولات، بتواند حس خوبی را به مشتریان القا کند؛ که این مقدمه ای برای شروع برند سازی است.

به عنوان مثال در طراحی مغازه پوشاک زنانه باید تم، رنگ، چیدمان، نوع سرامیک کف، نور پردازی و تمامی المان ها به گونه ای طراحی شوند که برای خانم ها جذاب تر از آقایان باشد. مغازه ها و فروشگاه هایی که اجناس مردانه دارند و اغلب انواع پوشاک و کفش مردانه رابه فروش می رسانند دارای دکوراسیون و چیدمانی ساده تر و در عین حال جذاب و شیک می باشند که بر اساس نیازها و تمایلات آقایان انتخاب شده است. در کنار مجموعه ی نوین کابین می توانید با خیال راحت به افزایش درآمدتان فکر کنید. در این مطلب قصد داریم مجموعه ایی از تصاوبر و مدل های دکوراسیون های شیک و زیبا برای انواع مغازه ها را معرفی نماییم تا از این طریق مناسب ترین دکوراسیون را انتخاب و اجرا نمایید. طراحی دکوراسیون شیک و زیبا برای فروشگاهتان، می تواند حال خوبی را برای ورود مشتری به مغازه شما بدهد. انتخاب دکوراسیون مغازه شیک و مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که باید همه کسانی که به این شغل مشغول هستند به آن توجه نمایند و برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون همه موارد و اصول را رعایت نمایند. میز و صندلی را هم از بین رنگ های روشن انتخاب کنید.

قسمت های مغازه را طوری رنگ بندی کنید که در مقابل نور آفتاب جلوه ای خاص به مغازه ببخشد. به رنگ بندی فروشگاه تان اهمیت دهید، رنگ ها یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر دکوراسیون داخلی مغازه می باشند. دیگر دوره ویترین های شلوغ و مملو از کفشی که دیدن و انتخاب کردنشان افراد را گیج می کرد، گذشته است. با گذر زمان طراحی ها به سمت مدرن می روند و بیشتر افراد ترجیح شان این است که وارد مغازه بشوند و با دیدن محصولات و مقایسه آن ها، کالای خودشان را انتخاب کنند. اصلی ترین بخش در همه مغازه ها، قسمت ورودی است. از این رو توجه به دکوراسیون داخلی مغازه یکی از اقدامات مهمی است که هر مغازه دار برای تاسیس فروشگاه خود باید به آن توجه زیادی داشته باشد. رنگ بندی دکور مغازه موبایل فروشی باید به شکلی باشد که مشتری از اینکه مدت زمان زیادی را در مغازه به سر می برد، احساس خستگی یا ناراحتی نکند. دکور مغازه لوازم آرایشی در این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است و اجرای نکاتی ساده و کاربردی می تواند فروش شما را بیشتر کند. طراحی مغازه با توجه به موقعیت مغازه انجام می شود، این بدین معناست که طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در مناطق مختلف کاملا متفاوت است، چرا که دکور مغازه یا فروشگاه می بایست متناسب با نیازهای مشتریان همان منطقه صورت پذیرد، در غیر اینصورت ممکن است خیلی از مشتریان با این که جذب طراحی دکور مغازه می شوند اما جسارت ورود به فروشگاه را نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید