7 راه حل اقتصادی برای طراحی دکور مغازه با سنجاق

نورپردازی مناسب و به کارگیری رنگهای جذاب و دلنشین در دکور مغازه به جذب مشتری کمک شایانی میکند. در این صورت دکور مغازه به بهتر دیده شدن و در نتیجه فروش بیش تر کالاها کمک خواهد کرد. دکور مغازه کفش فروشی بهتره که مطابق کفشهایی که داره به فروش میرسه، مدرن یا کلاسیک باشه. طراحی ویترین مغازه مانتو فروشی بهصورتی است که تمام سلیقهها را شامل شده و از نورپردازی دقیق برای جلوهنمایی شیک این اجناس استفاده کنیم. در طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک زنانه همواره باید به مد و استفاده از رنگهای مختلف در ویترین دقت کنیم. دکوراسیون داخلی فروشگاه معمولا جایی برای آویزان کردن اجناسی همچون شورت ورزشی، لباس ورزشی و وسایل ورزشی است که امکان مقایسه را هم پدید میآورد. این فروشگاهها معمولا از رنگ سفید و شاد بچهگانه استفاده میشود و پوشاک هم برای نمونه بهصورت آویزان در کنار قفسهها قرار میگیرد تا انتخاب را برای مشتریان سادهتر کند.

دکوراسیون فروشگاه پوشاک آقایان نیز تقریبا همین حالت دارد، اما بهدلیل علاقهی مردان به خرید سریع، اجناس باید در کنار هم و دربرگیرنده تمام سلایق باشد تا مشتری بدون بیحوصلگی، بتواند محصول دلخواهش را پیدا کند. درست است که آقایان به اندازه خانم ها موقع خرید لباس حساسیت نشان نمیدهند اما باید گفت که مردها در عین حال بسیار نکته بین و تیز بین هستند و باید دکوراسیونی را برای بوتیک و یا فروشگاه خود انتخاب کنید که نظر آنها را جلب نماید. برای طراحی دکوراسیون مغازه لوکس باید به این نکته توجه داشت که غالب مشتریان از طبقه مرفه جامعه هستند و دکوراسیون فروشگاه شما باید نزدیک به دکور مغازه های لوکس اروپایی باشد تا بتوانید مشتریان خود را جذب کنید. دومین نکته این است که باید توجه نمایید که دکوراسیون فروشگاه و مغازه شامل دو بخش مجزا دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین مغازه است که باید هر یک را با برنامه ریزی و همچنین به کارگیری نکات مهم دکوراسیون طراحی نمود. در این حالت مشتری دیگر احساس نمی کند که وارد یک مغازه کوچک با کالاهای محدود شده است. در کل میتوان گفت که دکور مغازه کفش و کیف معمولا کوچکتر از دیگر فروشگاهها است و مشتری برای انتخاب باید مسیر کوتاهتری را طی کرده و در برهه زمانی کوتاهی بتواند محصولات دلخواهش را مشاهده کند.

درواقع این هنر طراح دکوراسیون فروشگاه است که دکور فروشگاه را بسته به شرایط موجود بتواند به بهترین شکل ممکن درآورد. طراحی نمای بیرونی فروشگاه شما شامل نمای خارجی تا ویترین است. مطالعه و اجرای بهترین تکنیک ها برای طراحی دکوراسیون ویترین مغازه یک گام کوچک و البته بسیار حیاتی در جهت جذب مشتری است. در طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک بچه گانه، باید تقسیمبندی مناسبی از نظر چیدمان جذاب برای زوجهای جوان در نظر گرفته شود. دکوراسیون مغازه پوشاک بچه گانه چندان متکی به مسیر حرکتی نیست و معمولا از فضای کوچکتری هم برخوردار است. دکور مغازه کفش بچه گانه کمی سادهتر است و مغازهداران میتوانند تنوع بهتری از کفشها را در کنار هم قرار داده و از المانهای بچهگانه و موزیک آرام در مغازه استفاده کنند. این کفشها معمولا گران قیمتتر هستند و اقشار مختلف را میتوان بهسمت خود جذب کند. درواقع مشتری با ویترین به فروشگاه جذب میشود و اهمیت این موضوع برای برند دامون دکور مشخص شده است و متخصصین معمولا مشاورههای خوبی در اختیار مشتریان قرار میدهند.

فروش دکور کفش توسط متخصصین برند دامون دکور بسته به فضای مغازه و نوع اجناسی که در مغازه موجود است، ارائه میشود و مشتریان با مشاهدهی اجرای دکوراسیون فروشگاه، میتوانند انتخاب نهایی خود را داشته باشند. ابزار است و شما در مغازه با این ابزار بسیار قدرتمند فروشهای بیش از حدی را میتوانید تجربه کنید اما در اکثر مواقع به این مسئله دقت کافی ندارید. در این زمینه دکوراسیون فروشگاهی کرج پیشرفتهای نوینی را تجربه کرده است. میدانیم که خریداران از بازار روز گوشیهای موبایل آگاه هستند و انتظار دارند که امکان تجربه و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات را داشته باشند. درواقع بخشی از مغازه برای تجربهی کار با گوشیهای هوشمند جدید، بخشی برای دریافت مشاوره و سوال پیرامون قیمتّها و بخشی هم برای فروش تجهیزات موبایل خواهد بود. فروش دکوراسیون موبایل توسط برند دامون دکور همراه با طرحهای نوین در اختیار مشتریان قرار میگیرد و مشتریان برای اولینبار میتوانند از طراحی سه بعدی رایگان برای انتخاب بهتر استفاده کنند و بدین ترتیب رضایت مشتری هرچه بیشتر جلب میشود. دکوراسیون فروشگاهی پلاسکو هم نمونه مناسبی برای مشاهدهی کارهای قبلی برند دامون دکور است. استفاده از طراحی نمای تجاری بصورت تک رنگ یک نقطه تمرکز ایجاد می کند ، این موضوع باعث برجسته شدن فروشگاه می شود، شما میتوانید رنگ موردنظر را براساس محصولات فروشگاه یا یک برند خاص انتخاب کنید و توجه بیشتری را به خود جذب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید